Informacion

Informacion dhe Sqarime

Zoti krijoi te miren dhe te keqen, por te jeni te sigurte se Ai krijoi edhe dermanin/Zgjidhjen per cdo gje qe ndodh ne kete bote.

Keto dermane qe ofrohen nga une pa pasur nevojen e “ilaceve” dhe qe nuk sherohen nga ilacet tradicionale

Vijne me nje cmim qe na ndihmon te vazhdojme kete pune ne sherbim te njerezve.

Ne krahasim me problemin qe ne ju zgjidhim pagesa nuk perfillet .

Per pagesen beni kontakt direkt. Mund te me kontaktoni me telefon, chat , mesenger etj

(Sherimet popullore jane 100% Falas dhe mund te ju ndihmoj me disa menyra qe pak kush i di dhe qe japin rezultat te frytshem) Me kontaktoni per me teper.

Ju lutem, keto jane pune serioze dhe mos me kontaktoni per gjera qe nuk ia vlen barra qirane. Kemi filluar te flasim per pagese sepse njerezit filluan te na kontaktojne krejt kot..per shembull, Kam pare nje enderr te keqe pa kuptim

U ndava me te dashurin sepse me tradhetoi, nuk dua te bashkohem me me te por dua te di cfare ka ajo femra tjeter me shume se une???? Nje grua kerkonte qe burri ti vinte perseri ne shtepi sepse ishte me tjetren. Burrin ia ktheva ne shtepi dhe kjo e nxori jashte prap shume shpejt. Tani deshiron tia cojme prape ne shtepi. jo jo jo keto nuk jane lojra, Etj…Etj

Kemi njerez shume per te ndihmuar dhe nuk mund te merremi me njerez qe nuk jane serioze ne zgjidhjen e problemeve te tyre. E theksoj, o problemet tona por te tyret..

Kjo pagese sherben si kontribut per ta vazhduar kete pune, per materialet tona (qe shpesh i postojme aty ku jeni ju bashke me keshillat per perdorimin), mirembajtjen e kesaj faqeje, etj.

 

Sherbimi jone eshte i pa krahasueshem !!

Duhet te keni parasysh se ne paguajme per kete faqe ne internet, reklamimin,materialet e tona ne sherbimin tuaj. Nuk ju kushton asgje te na kontaktoni duke me spjeguar problemin qe keni. Nqs une e marr persiper tju ndihmoj ne problemin tuaj atehere do tju kerkohet qe te me beni nje telefonate ose te lini nje orar qe te kontaktojme ne chat.

Nuk do te zhgenjeheni nga rezultati i punes biles do te na kontaktoni perseri per te na falenderuar, ju premtojme !

Pagesa preferohet te behet me Western Union/Money Gram por edhe mund te depozitohen ne llogarine time ose takim te drejteperdrejte. Une jam nje person i gjalle, mishi dhe gjaku si juve. Jam njeri i rregullt e mikprites ashtu sic mund ta mendoni edhe ju. Nqs pyesni per mua, nga nje person qe ka perdorur sherbimet e mia, atehere do te siguroheni me shume. Ketu nuk jemi per skeptike dhe per njerez qe duhet ti mbushim mendjen. Nuk kam kohe per keto pune, une ju kryej punen dhe rezultatin e shikoni vete.

Per te perdorur sherbimet qe ne ofrojme ju mund te jeni besimtar ose jobesimtar, kudo ne bote dhe mund te jeni i cfaredo feje. Rezultat do te jepet nga puna jone nqs ne e marrim persiper.

Zoti eshte Nje
dhe te gjithe jemi krijesa te Tij !!!